SE
Soru Sahibi
3 Mayıs 2021 22:57

Crp yüksekliği

Merhaba hocam size bir sorum olucaktı ben 5 haftalık gebeyim genel olarak kan testi verdim ve crp 51,70 wbc 7,8 çıktı doktorum hiç bir antibiyotik vermedi aöa benim aklıma takıldı korkuyorum aslında çünkü önceki gebeliğimde de crp 18 lerdeydi kalp sesini duymadığımız için kürtaj oldum acaba crpnin etkisi varmıdır kan pıhtılaşma bozukluğuna çıktı aslında Clexan kullanmaya başladım ama bu kadar yüksek crp zarar vermezmi bebeğe..Şimdiden teşekkürler cevabınız için

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Melahat Atasever
Kadın Hastalıkları ve Doğum

İDRAR TAHLİLİNE BAKMAK LAZIM CRP YÜKSEK ENFEKSİYON BELİRTİSİDİR BUNUN İÇİN DOKTORA GİTMELİSİN

21 Mayıs 2021 18:14