PH
Soru Sahibi
12 Kasım 2018 00:24

Çözüm yok.

Ben gibi 100 kilo 169 boy olan ancak hem sigortası hemde parası olmayanlar için de bir çözüm var mı? Kızlarımla oyun oynayamamak , insanların devamlı senin kilonla ilgili konuşması ve kizlarimin neden siskosun sorusuna bulamadığım cevaplarima

1 cevap
Cevaplar (1)

Handan hanım, kilonuz ameliyata uygun ancak, SGK ile ameliyat için devlet hastamesine gidebilirsiniz.

12 Kasım 2018 09:09