MK
Soru Sahibi
14 Haziran 2021 18:33

Covid Hakkında soru

Hocam merhaba annemin 3 gün önce covid testi pozitif çıktı. Bu süre zarfında biz de anneme ecoprin 81 mg verdik.Ancak bugün dahiliye doktoruyla görüştüğümüzde iğne olarak kullanmasının daha etkili olcağını söyledi. Ecoprinden iğneye geçmenin bir sakıncası olur mu? Hangisi sizce daha doğru olu? Bir de hocam babam koroner arter hastası onda şu an belirti yok aşı sırası geldi o aşı olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ali Başçı
Dahiliye - İç Hastalıkları , Nefroloji

Bu şekilde bir öneride bulunmam olanaksız. Ama her türlü hastalık için ilaç seçimi hastanın klinik durumuna göre yapılır. Bence hastayı gören bilen meslektaşın önerisini yapmak gerek. İyi günler

14 Haziran 2021 18:52