şa
Soru Sahibi
18 Ağustos 2017 22:32

çok sık idrar yapma

hocam merhaba yaşım 32 üşüttüğüm zaman çok sık idrara çıkıyorum bunun devamında kesik kesik idrar bazen idrarda yanma bazende sol yumurtalığımda ağrı oluyor üşütme hemen tetikliyor işime bağlı olarak sürekli oturuyorum ayrıca kendimi bildim bileli normal insandan hep daha fazla idrar yapan biri olarak biliyorum kendimi bu durumun sebepleri nelerdir saygılarımla

1 cevap
Cevaplar (1)

aydın üşütmede şikayetleriniz normal bunun anormalliğini normal zamanla değerlendirmek gerekir bir üroloğa başvurun

19 Ağustos 2017 10:09