yb
Soru Sahibi
7 Ocak 2014 10:02

cok kotuyum yardim edin

Hocam iyi gunler ben 18 yasindayim yuz felci hecirdim hastalik fobisi baslafi surekli korkuyorum birde simdi surekli kafa derimi ve kulaklarimi oynatiyorm ne yapmam lazim muayene olsam gecermi yardim edin

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçirdiğiniz rahatsızlık nedeniyle kaygı düzeyinizin ve olumsuz olay beklentinizin arttığı anlaşılıyor bu bir kaygı bozukluğuna da dönüşmüş olabilir bir psikiyatriste başvurmanızda fayda var.

10 Ocak 2014 23:27