KA
Soru Sahibi
22 Şubat 2016 22:05

Çok farklı bir hastalık, ne yapayim, hangi bölüme gideyim.

Kızım 10 yaşında, bir ay once atesli bir gripal enfeksiyon geçirdi.Ateşinin yükseldiği zamanlardan birinde çevredeki olayların çok hızlı aktığını,seslerin çok hızlı olduğunu (yüksek değil,hızlı) söyledi.Ateşin etkisiyle olduğunu düşünerek onemsemedim, zaten kısa sureli bir histi. Ateşi 2 gün sonra düştü zaten. Fakat şuan iyileşmiş ve ilaç kullanmıyor olmasına ragmen, bazen iki güne bazen daha uzun zaman diliminde,1 dk kadar suren his var.şöyle ki; Çevresindeki ses ve olayların çok hızlı ilerlediğini herşeyin hizlandigini söyleyip durup kalıyor çevreyi dinliyor sonra geçti diyor. Herhangi başka bir sıkıntı yok yanı kalp atışı falan hizlanmiyor,terlemiyor, nedeni nedir geçici bir şey mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Geçmiş olsun. Allerjik hastalıklarla ilgili bilgilere www.allerjimerkezi.com sitemizden ulaşabilirsiniz. Çocuğunuzu bir çocuk nöroloğuna muayene ettirmeniz uygun olur. Prof.Dr. Osman ŞENER

26 Şubat 2016 10:48