18 Aralık 2019 14:02

Çocuklar için şema terapi

Yanıtınız için teşekkürler. Belirttiğiniz şema terapi uygulanan yaş grupları arasında 7 yaş yer almıyor. Oğlum 7 yaşında onun için uygun değil mi şema terapi? Siz çocuklarda şema terapi çalışması yapıyor musunuz?

2 cevap
Cevaplar (2)

Elbette 7 yaş içinde uygulanıyor. Maalesef ben Ergen ve Yetişkin bireylere yönelik Şema Terapi çalıyorum. Dilerseniz sizi çocuklarla çalışma konusunda uzman olan bir psikolog meslektaşıma yönlendirebilirim.

18 Aralık 2019 14:22
Soru Sahibi

Tamam isim alabilirim sizden. Teşekkürler

19 Aralık 2019 00:34

Klinik Psikolog Melis Ünübol kendisi çocuklar ve anne-baba çalışmaları üzerinde uzman uMUTLU psikolojik hizmetler merkezini google’da aratıp ulaşabilirsiniz. Sevgiler.

19 Aralık 2019 08:17