SA
Soru Sahibi
15 Mart 2015 10:28

cocuk istahsiz

Merhaba, 4.5 yasinda bir oglum var. Annesinden sutten kesileli beri istahsiz. Normal gidalari bile yemiyor yemek istemiyor. arada sirada yedikleri ile ayakta duruyor. Meyveyi sseviyor.150 cm 22 kg. Cocuk doktoru istahsizliga buyuk cogunlukla yok diyor. Kan tahlillerinden cikan sonuctan tedaviden de ilaclar bitene kadar cok az bir iyilesme goruluyor. Sonrasinda istahsizliga devam. Yasiti dayisinin oglu ayni boyda ancak istahi masallahlik. Hipnoz ile bir tedavi mumkun mu? Vaktinizi ayirdiginiz icin simdiden tesekkurler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Canan Tanrıver
Aile Hekimliği

Cocugunuzun yaşına göre boyu normal gelişimin çok üzerinde lutfen bir çocuk uzmanı ile bağlantı kurun

22 Mart 2015 11:17