UN
Soru Sahibi
29 Kasım 2021 03:50

Çocuk diş yapımı

Merhaba hocam !5yasindaki oğlumun arka dişlerinde çürük var bir tanesi çok ağrı yapıyor.gece uyutmuyor.. anestezi ile uyutularak dolgu yapılması gerektigini soylediler ..ben anestezi istemiyorum başka bir yolu yokmu anestezi yapmadan lokal anestezi ile dolgu yapilirmi yapiyormusunuz ?şimdiden çok eşekkür ederim cevaplarıdiginiz çin

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Sevcan Tuç
Diş Hekimi

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun. Düşünüyorum ki genel anesteziye yonlendirmeden önce hekiminiz tedavi yapmayı denemiştir ve çocuğunuz stresinden dolayi tedavi için yardımcı olamamıştır. Bu durumda genel anestezi ile bütün tedavileri yapmayı planlıyoruz.ama bunlar yaşanmadan yönlendirilmiş ise çocuğunuzla iletişim kurabilecek bir hekim bulabilirseniz genel anestezi olmadan da yapılabilir mi bir deneyebilirsiniz.umuarim yardımcı olabilmisimdir İyi günler diliyorum.

29 Kasım 2021 07:54