oo
Soru Sahibi
4 Kasım 2017 21:11

cocuk dis hekimi ariyorum

merhaba berrin hanim 2014 dogumlu bir oglum var ve biberondan dolayi disleri curudu bezmi alem dis fakulteainde genel aneatezi alarak dolgulari yapilacakti gecen yil ama istemedim cok korktum simdi dahada ilerledi dis agrilari basladi artik ne yapmaliyim muayene ucretiniz ne kadar nasil bilgi alabilirim yeriniz nerde randevu nasil alabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Berrin Bilgin
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba Özlem hanım geçmiş olsun. O*** *** ** numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Sevgilerimle

5 Kasım 2017 09:49
Dr. Dt. Berrin Bilgin
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba Özlem hanım geçmiş olsun. O*** *** ** numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz. Sevgilerimle

5 Kasım 2017 09:48