AK
Soru Sahibi
24 Mart 2016 08:40

Çocuğumuzun gülmesi azaldı.

Güneydoğu da kolluk görevi yapmaktayım. Memleketime geldiğimde stresli olduğumdan eşimle tartıştık bunun sonucu 7 aylık oğlumuzun psikolojisi bozuldu sanırım. Devamlı gülen bebek bir anda ciddileşti. Gülmesi çok azaldı. Doktora gittik fiziki muayene de bir sorun yok dedi.1 hafta sonra tekrar sıcak bölgeye gideceğim. Ne yapmamız gerekir hocam. Yardım edin lütfen

1 cevap
Cevaplar (1)

Kürşat bey size önerim bir bebeğin günlüğü adlı kitabı alıp okumanız. Bu kitap çocukla nadil iletişim kurmanız yönünde size yardımcı olacaktır. Iyi geceler

15 Nisan 2016 00:36