OA
Soru Sahibi
20 Temmuz 2021 01:34

Çocuğum çişini yapmıyor.

Merhabalar hocam 4.5 aylık bebeğim 3 gündür bezini doldurmuyor çişi çok azaldı. İdrar renginde her hangi bir değişim yok. Sürekli emzirmeye çalışıyorum aç mı ondan mı diye ama herhangi bir açlık belirtisi de yok. Ne yapmam gerekiyor acaba

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Serhat Özdemir
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba. artık idrar yapmış olduğunu umuyorum. az idrar yapma genelde az beslenme ve çok terleme nedeni ile olur. ancak bazen idrar yollarında daralma iltihap buna neden olabilir. bulunduğunuz bölgede muayene olmanızı öneririm.

26 Temmuz 2021 13:13