kc
Soru Sahibi
4 Temmuz 2019 23:11

cinsel sorunlar

iyi gunler dr bey.ben 38 yasindayim .bir bucuk yil once masturbasyon sirisinda penis sert iken birden sonme oldu ve bu durum devam etti .banyoda ayakta iken sertlesme oluyor ama hafif bir zevk hissinden sonra bosalma gerceklesmeden penis sonuyor .yatakta sirt ustu uzanir vaziyette iken masturbasyon da bir sikinti olmuyor du .simdi ise sertlesme sorunu tamamen cogaldi sebebi nedir .acil bir durum gerektirir mi ? yurt disimdayim suanda tr ye muayeneye gelemem bulundugum ulkenim doktorlari da basarili degil.

2 cevap
Cevaplar (2)

Caner bey bahsettiğiniz durum sanki penil fraktür geçirmiş gibisiniz sonrasında da spontan iyileşmiş fakat sekel olmuş gibi bazı testlerin yapılması gerekli bu şekilde yardımcı olamayız

8 Temmuz 2019 10:40
kc
Soru Sahibi

iyi gunler doktor bey.cevabiniz icin tesekkuler.Peki boyle bisey olmussa bende tedavisi mumkun mu ? dort bes ay sonra muaneye gelsem bir skinti olur mu?

10 Temmuz 2019 12:53

Caner bey bunu anlamak için öbncelikle usg yapılması ve sonrasında tedvi alternatifleri düşünülmelidir. tavsiyem bir an önce bakılması gerekli

10 Temmuz 2019 16:34