17 Temmuz 2018 13:59

Çift görme

İyi günler hocam 2 ay once beyintümörü ameliyatı oldum sol gözüm çift görüyor şaşılık da var göz kapağını tamamen kapatamiyorum tedavisi mümkün mü?

1 cevap
Cevaplar (1)

İyi günler Öncelikle geçmiş olsun.Beyin tümörü ameliyatına bağlı olarak çift görmeniz sık karşılaşılan bir tablo,ancak çoğu kez bir süre sonra düzelme gerçekleşir.Düzelme süresi bazen 6 aya kadar uzayabilir.Bu nedenle bir süre daha beklemeniz gerekebilir.Bu süre içinde gözünüzün kapanamama problemi için önlem almanız iyi olur

18 Temmuz 2018 09:55