AM
Soru Sahibi
26 Temmuz 2017 18:02

Çene tedavisi

Hocam iyi günler.Ben diş teli tedavisi olmuştum da benim dişlerde yamukluk vardı ve üst çene önde alt çene gerideydi diş teline yay takılarak bu sorun düzeltildi şuan tedavi bitti pekiştirme tedavisi görüyorum.Soruma gelirsek şimdi bende çene yağlanması problemi var ben de internetten egzersiz buldum https://www.youtube.com/watch?v=wg-uslIi1J4 şu linkteki egzersizleri yapmaya başladım yalnız bu egzersizleri yaparsam veya herhangi çene egzersizi yaparsam çenemde yamulma olurmu yani tekrar eski haline dönme ihtimali var mı?Çünkü yaparken çenem kasılıyor bir de sonuçta çenemin orjinal hali olmadığı için normal insanlarda sorun olmaz ama ben tedavi gördüğüm için sorun olur mu merak ettim yoksa bir sorun olmaz mı?İyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)

Eklem sorununuz varsa sıkıntı olabilir. Zorlayıcı hareketler yapmamanızı tavsiye ederim.

26 Temmuz 2017 19:33