AS
Soru Sahibi
8 Şubat 2021 21:18

çene kemiği şişlik

Hocam selamlar sevgiler. Hocam sol alt tam çene kemiğim üzerinde yağ bezesi tarzı bir lezyon oluştu yaklaşık 2 haftadır geçmedi. Ve bu lezyon tam yarım çıkmış 20 yaş dişimin olduğu kök hizasında tam çene kemiğimde ve üzerine bastırınca hareket ediyor gibi şişlik ve bastırınca ağrıyor ama bastırmayınca ağrı sızı lenf bezlerinin olduğu yerde değil hocam çenemin yan-alt kemiğinde ne olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Esra Tuna
Diş Hekimi

Merhaba, Yarım çıkmış 20yaş dişiniz ile ilgili olabilir.Tam çene röntgeni çektirip bir dişhekimine başvurmanızı öneririm.Çok geçmiş olsun

7 Mayıs 2021 18:59