KF
Soru Sahibi
3 Ağustos 2015 16:57

Çene agrisi

Merhaba harika hnm benim bir sorum olacak cevaplarsaniz cok sevinirim 2010 yilinda yan duran 20lik dişimi aldirdim bu sene ciddi kulak agrilarinla kapi kapi gezmedigim kbb uzmani kalmadi gittigim her dr kulaklarimda bir sikinti olmadigini söyledi en son gittigim bir kbb prof. Çene eklemlerinde sikinti oldugunu bunun kulaklarima vurdugunu soyledi ciddi ense agrilari ve baş agrilari çekmekteyim bununla birlikte çabuk yoruluyorum ist yaşiyorum hangi dr gitsem bi sikinti olmadigi söylüyorlar ama bu ense ağrim özellikle sol ense köküm agrisi mahfediyor beni ne yapmaliyim hangi dr gitmeliyim bana bi yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dt. Harika Köklü
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Merhaba Tanımladığınız ağrı cene eklem ağrısı ile uyumlu. Geceleri uykunuzda ya da gun içerisinde dahil diş sıkıyor -gicirdatiyorsaniz eklem Şikayetleriniz artar. Yirmiyas cekimi sırasında ekleme kuvvet gelmesi ağrılarınızı artırmış olabilir. Üniversite'lerin cene cerrahisi Bölümü'ne cene eklem üzerinde çalışan uzman doktorlara muayene olmanızı oneririm . Saglikli gunler dilerim

4 Ağustos 2015 08:32