KH
Soru Sahibi
24 Eylül 2020 09:10

Burun kanamasi

Hocam bende 4-5 aydır her zaman iki burun deligimde de kan pıhtısı var başka bir sorunum yok yaşım 19 acaba hangi hastalıklar böyle belirti verir. Tansiyon ölçtüm 14-8 çıkmıştı teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Burhan Dadaş
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Merhaba Burunda bu tür kanamalar genellikle kılcal damar çatlamasından olur fakat kanama pıhtılaşma hastalıklarını atlamamak için kan analizi yaptırmanız iyi olur. Selamlar

21 Aralık 2020 08:57