YM
Soru Sahibi
29 Ağustos 2017 19:02

Burun ameliyatı

Merhabalr ben 17 yaşindayim arkadaşlarım sesimin genizden geldiğini söylüyorlar doktorlara gittiğimde burnum sola yatık ve et büyümesi varmış. benim babam vafat etti. Bu ameliyatı devlet hastanesi karşılarmı.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Mehmet Aşık
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

meraba eğer istenilen estetik ise sigorta bunu direkt karsılamıyor. sadece burun içindeki bölmenin eğriliği ise karşılar. geçmiş olsun

30 Ağustos 2017 02:39
Op. Dr. Mehmet Aşık
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

merhaba eğer istenilen estetik ise sigorta bunu direkt karsılamıyor. sadece burun içindeki bölmenin eğriliği ise karşılar. geçmiş olsun

30 Ağustos 2017 02:39