22 Aralık 2018 14:30

Burun akıntısı

ben 25 yasinda bir bayanim Benim burun akıntısı ve hapşırma ciddi boyutta fazla. Burun akıntısı saydam su şeklinde ve pıt pıt damlıyor. Bu şikayetlerim en az 5 yıldır var. Gülhane egitim arastirmada KBB uzmanı sinüzit ilaçları verdi hiç rahatlama olmadı. Burun akıntısı hapşırma durmadi. Alerji polikinligine yönlendirdi. Alerji testi yapıldı hiç birşey çıkmadı. Ordan BOS sıvısı olabilir diye beyin ve sinir cerrahina gittik özel laboratuvarda Bos olup olmadığı incelendi. Bos sıvısı çıkmadı. Şimdi beyin ve sinir cerrahi tekrar KBB nin ilgi alanı dedi. Sizin görüşünüz nedir ne olabilir? bu durmak bilmeyen burun akintisinin ve hapsirmalarimin sebebi :(

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Uygur
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sayın Kural, Semptomlarınız Alerjik Rinit düşündürüyor. Testin negatif olması bu hastalığı ekarte etmez. A. Rinit konusunda tecrübeli bir KBB hekimine tekrar muayene olmanız uygun olur. Geçmiş olsun

6 Şubat 2019 12:46