KD
Soru Sahibi
4 Mart 2020 21:07

Burun acısı sizlamasi ve nefes alamama

Her iki ön ve arka etmoidal sellüler ve sağ maksiller sinüste yumuşak doku dansitesi izlenmiştir Bilateral ostiomeatal ünitler daralmıştır Nazal septumda S şeklinde deviasyon vardır tomografi filmimde bu çıktı ne yapmam gerekiyor

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mehmet Hakan Korkmaz
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Odyoloji

Muayenenizdeki bulgular da önemli olduğu için KBB hekiminizin önerileri doğrultunda hareket edin Geçmiş olsun

6 Mart 2020 08:52