6 Ağustos 2014 01:34

burnumdaki geçmeyen egrilik

Hocam Merhabalar. Ben 2 ay önce burun estetiği ameliyatı oldum. Burnumda küçuklukten geçirdiğim bir kazadan dolayı eğrilik vardı. Ameliyattan sonra egrilik eskisi kadar olmasada yinede hala devam ediyordu. Doktorum birkac kontrolden sonra benim istegim doğrultusunda 6 ay sonra tekrar ameliyat edebilecegimizi söyledi. Ameliyat oldugum hastahane bir özel hastahaneydi. Size anlatmamın sebebi doktorumun estetisyen degil bir KBB Uzmanı olmasıydı. Asıl ögrdnmek istedigim bunu doktoruma hiç soramadım ama hastahanenin benden özel bir durum oldugu icin tekrar bir ücret talep etme hakkı var mı? Var ise doktorum buna engel olabilir mi? Ögrenmek istiyorum ilginiz için ayrıca teşekkür ediyorum..

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Serdar Baylançiçek
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

bu konuda yorum yapamam. doktorunuza bunu açık bir şekilde sorun

6 Ağustos 2014 14:56