CT
Soru Sahibi
12 Nisan 2016 22:53

Bu Dişler Nasıl Düzelir?

http://i.hizliresim.com/rMXMkm.jpg Hocam iyi akşamlar. ön dişim çocukluktan beri kırık, dolguyla idare etmiştim fakat son 2 aydır dolgu düştü. Doktora gittiğimizde orayı artık dolgunun tutmayacağını ve kaplama yapmamız gerektiğini söylemişti. Fakültenin çağırmasını bekliyorum kaplama için ve böyle kırık şekilde geziyorum. Ama gördüğünüz gibi diğer dişlerimin arasında da boşluk var ve şekil açısından çok kötü. Sizce çözüm tel mi?

1 cevap
Cevaplar (1)

Alternatif tedaviler var tabi ki.Görüp karar vermek lazım.Eminim çözümü vardır.Kırık gezmeniz dişiniz için enfeksiyon yaratabilir.Kolay gelsin.

13 Nisan 2016 07:41