ic
Soru Sahibi
25 Aralık 2013 15:37

bronşit

4yasında kızım var kıs mevsımınde başlayan bır öksurugu var ılac kullanınca gecıyor bıtınce başlıyor genız etı var sebep genız etı olabılırmı

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ahsen Dönmez Türkmen
Pratisyen Hekimlik

Öncelikle geçmiş olsun, eğer çocuğunuz yuvaya ya da kreşe gidiyorsa ayda 1-2 kez üst solunum yolu enfeksiyonu geçirebilir, bu normaldir. Ama sık bronşiolit oluyorsa altta alerji başta olmak üzere başka nedenleri araştırmak lazım. Çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanına başvurmanızı öneririm. Tekrar geçmiş olsun

28 Aralık 2013 18:13