çh
Soru Sahibi
19 Ocak 2014 00:09

boyun-ve-kafa-agrısı

sayın hocam 26 yaşında işsiz biriyim yaklaşık 7-10 gündür boyun ile başın arasında hafif bir agrı çekiyorum boynumun arkasında sertlik var norolojiye gittim beyinden tomografi çekildim i migren oldugumu söyledi doktorum. agrı dan sonra agrının oldugu (kafa arkası) yerlerde kızarma ve diplerinde yanma oldu gögüs kafesimdede hareket ettikçe agrı oluyor geniz akıntısı var kulak zarı ameliyatı olacaktım erteledim doktorumun tanısı beni tatmin etmedi sizce ne yapmalıyım

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Kemal Uygur
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Sayın Çelik, Tatmin olmadıysanız başka bir hekim arkadaşa başvurabilirsiniz. Geçmiş olsun.

22 Ocak 2014 10:30