CI
Soru Sahibi
7 Ocak 2019 19:25

Boyun ve cene eklemi

Merhaba . Ahmet bey .boyun fitigi ve cene eklem rahatsızlığı icerisindeyim . Içinde tabiki yapılan implantlar. Her şey dis tedvimin basinda başladı. Yüzümde uyusmalar, karincalanma, bas agri ve dis ağrılarım. Dis hekimim implantlarda bise yok diyor. Ama ben şu anda yüzümde boynumdaki ağrılardan dolayı yemek bile yiyemez durumdayım. Eklem agrisi diyor. 1 yıl neredeyse ne yapmalıyım. Çıkılmaz durumdayım. Lütfen beni aydinlatirmisiniz .tsk ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ahmet Yılmaz
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Şu an kesin bir şey söyleyemem ama Adana şehir hastanesi d blok zemin kat ağrı polk başvurursanız gerekli değerlendirmenizi yaparız Geçmiş olsun Randevu sisteminde yer almıyorum Pazartesi Çarşamba günleri direkt müracaat edebilirsiniz

7 Ocak 2019 19:50