KM
Soru Sahibi
16 Eylül 2019 14:10

Boyun fıtığım için ne önerirsiniz?

Hacı bey merhaba acaba boyun fıtığım var ve ağrılarım şiddetlenmeye başladı acaba bunun için yardımcı olabilir misiniz? Hacamat tedavisini önerdiler siz ne önerirsiniz bana ücretlendirmesi ne kadardır acaba?Ne kadar sürüyor tedavimiz size nasıl ulaşabilirim acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Hacı Alagöz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba Mehmet Bey, öncelikle geçmiş olsun.. Kliniğimizde ön görüşme ve muayene şu an için ücretsizdir. Rahatsızlığınız ile ilgili Hacamat önerisi gayet yerinde bir öneridir. Ama şikayetleri ilerlemiş hastalarda biz genelde Hacamat ve sülük tedavisini birlikte uygulamayı daha uygun görüyoruz.Adres tarifi şöyle Beşyol da Valilik arkası Şahin Otel yanı Başak Eczanesi üst katı.. Tel: *** *** **.. Detayları görüşmek üzere sizi kliniğimize bekliyoruz.

16 Eylül 2019 14:23