YO
Soru Sahibi
12 Mart 2017 20:52

Boyun fitigi

Merhaba, Mr sonucumda ki yorum asagidaki gibidir. Servikal dejeneratif disk hastaligi C3C4 diffuz diskal bulging tekalsak basisi C4C5 genis santral protruzyon hafif kord basisi C5C6 sol parasantral annulus fibrozus rupturu / protruzyon + spinal kord sol on bolumune basi. EMG sonucunda ise RMedian=3.54 LMedian=3.59 Ameliyat gerekli mi yada fizik tedavi ile agrilarimdan kurtulabilirmiyim? Saygilarimla.

1 cevap
Cevaplar (1)

Buna karar verebilmek adına klinik muayene ve tedavi planı oluşturabilmek adına esnafın kliniğe başvurmanız daha uygun olacaktır.sağlıklı günler dilerim

6 Nisan 2017 11:15