OF
Soru Sahibi
14 Mayıs 2020 13:23

Boyun Düzleşmesi

Merhaba hocam bende boyun düzleşmesi var ne yaptıysam geçmiyor fizik tedavi hacamat ilaç tedavi hayattan bıktım bu konuda bir çözüm öneriniz varmı saygılar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Naşit Aksoy
Anestezi ve Reanimasyon , Algoloji (Anestezi ve Reanimasyon)

Büyük olasılıkla boyun fıtığınız var. Boyundan bir hafta araliklarla 3 seans epidural steroid tedavisinden fayda görebilirsiniz. Geçmiş olsun.

16 Mayıs 2020 15:03