ce
Soru Sahibi
6 Ocak 2017 15:08

boyun baş ağrısı

BAŞ AĞRISI BOYUN KAYNAKLI BOYUN-BAŞ AĞRISI DAMAR GERİLMESİ MERHABALAR 7 YILDIR BOYUN BAŞ AĞRISI ÇEKİYORUM SON MR SONUCUMDA SERVİKAL LORDOZ DÜZLEŞMİŞTİR İNTERVERTEBRAL DİSK SİNYAL İNTENSİTELERİ DEJENERASYONA SEKONDOR AZALMIŞTIR C3-4 İNTERVERTEBRAL DİSKİNDE POSTERİORA DİFFÜZ BULGING İZLENMEKTEDİR SUBARAKNOİD MESAFE DARALMIŞTIR C4-5-6 İNTERVERTEBRAL DİSKİNDE POSTERİORE HAFİF BULDING İZLENMEKTEDİR.C6-7 İNTERVERTEBRAL DİSKİNDE POSTERİORA DİFFÜZ BULDING İZLENMEKTEDİR.SUBARAKNOİD MESAFE DARALMIŞTIR.NÖRAL FORAMENLER DARALMIŞTIR. YUMUŞAK DOKULARDA PATOLOJİK SİNYAL SAPTANMADI. MİGREN GİBİ ŞİDDETLİ BAŞ BOYUN KUSMA YAŞIYORUM ÇÖZÜM BULAMADIM.ELLERİMDE GECE UYUŞMA OLUYOR BOYNUMA NÖRAL TERAPİ YAPTIRDIM SONUÇ ALAMADIM.GEÇEN AY ŞİDDETLİ 3 GÜN SÜREN BAŞ BOYUN AĞRISI SONUCUNDA BURNUMDAN KAN GELDİ YARIM SAAT SONRA DURDU BOYNUMDAKİ DAMARLARIN GERİLMESİNDEN ENDİŞE DUYUYORUM YARDIMLARINIZI RİCA EDERİM SAYGILARIMLA

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Cemalettin Ekmekcioğlu
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

EBRU HANIM GEÇMİŞ OLSUN. ŞİKAYETLERİNİZİN, BÜYÜK ÖLÇÜDE BOYUN FITIĞI VE BOYUN DÜZLEŞMESİNDEN KAYNAKLANDIĞI ANLAŞILIYOR. TEDAVİ OLARAK KÖK HÜCRE-PRP TEDAVİSİ UYGUNDUR. BU ESAS TEDAVİNİN YANINDA EK OLARAK BAŞKA ŞEYLER DE EKLENEBİLİR. *** *** ** VEYA *** *** ** NOLU TELEFONLARDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

18 Ocak 2017 12:07