SA
Soru Sahibi
3 Aralık 2020 01:46

Boy uzatma

Merhabalar hocam benim boyumla ilgili takıntılarım var ve size bu konuya yönelik söyle Bi sorum olacaktı boy uzatma ameliyatı olurken kemik yapısına göremi gerekli malzemeler ayarlaniyo yoksa bacağın felç kalma durumu olur diye biliyorum bu konu hakkında sizin fikriniz nedir öğrenebilirmiyim ona göre olmayı düşünüyorum hocam saygılar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Muharrem İnan
Ortopedi ve Travmatoloji

Merhabalar, Uzatma ameliyatı olurken bir çok faktör göz önünde bulunduruluyor. Ameliyatın kendine özgü bazı komplikasyonları var. Ancak bunları internet ortamından paylaşmayı çok uygun bulmuyorum. Bu çok ciddi bir ameliyat ve uzun bir tedavi süreci. Böyle bir düşünceniz varsa mutlaka yüz yüze veya görüntülü sistem üzerinden muayene olmanızı öneririm. Bu süreçte mutlaka psikolojik destek de alınmasını öneriyoruz ve psikolog onayı almadan bu ameliyatları yapmıyoruz. Sevgiler, Muharrem İNAN

14 Aralık 2020 17:23