ör
Soru Sahibi
24 Ekim 2015 01:56

Boşanmada çocuk

Hocam iyi günler.eşimle boşanıyoruz.4 yaşında oğlumuz var.eşim devlette öğretmen.eskişehire 130 km uzakta bir köye tahini çıktı.orda hayat çok kötü diye rüzgar merkezde kalsın dedik.ancak ben yoğun çalışıyorum ,akşamları 9 gibi eve geliyorum çocuğa bakamam diye rüzgarın annaane ve dedeyle kalmasını istiyorlar .ben ise bu konuda tereddütlüyüm rüzgarın gelişimi için .siz ne diyorsunuz?doğrumu dede ninede kalması?ne yapmalıyız ?ben şuan haftada 3 akşam alıyorum rüzgarı 2 saat vakit geçiriyoruz geri bırakıyorum ,anneside gelip haftasonları görüyor .şimdiden sonsuz teşekkürler...

1 cevap
Cevaplar (1)

Çocuğun ruhsal gelişimi için ebeveynlerin en az birinin mutlaka yanında olması gerekli. Boşanma sürecinde çocuğun daha az etkilenmesi için bu gerekli.iyi geceler

25 Ekim 2015 22:12