py
Soru Sahibi
14 Kasım 2013 17:32

boşalma olmuyor

hocam merhabalar ilişki sırasında zevk alıyor ve ereksiyona rahat geçiyorum ancak boşalma olması için mastürbasyona başvurmam gerekiyor bu sorunu nasıl atlatabilirim

1 cevap
Cevaplar (1)

Bir cinsel işlev bozuklukları alanında çalışan bir terapiste başvurmanız lazım. Bunun burada şunu yapın hallolur tarzı bir çözümü yok sizin yaşadığınız sorunun ayrıntılı değerlendirilmesi gerekir.

9 Aralık 2013 12:22