20 Ocak 2020 11:37

Bos izointens

Merhaba cevaplarsanız sevinirim bu ne demek hocam Sağda posterior pariyatelde subkortikal beyaz cevherde 4.5×3 mm boyutlarında tüm sekanslarda BOS ile izointens,öncelikle perivaskuler alan lehine değerlendirilen lezyon dikkat çekmiştir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Okan Doğu
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Bos izointens lezyon denen şey damar ile beyin dokusu arasındaki boşluk. tamamen normal birşey. Üzerinde durmayız. Geçmiş olsun

27 Ocak 2020 20:57