ŞO
Soru Sahibi
21 Aralık 2019 22:33

boğazda takılma hissi

hocam merhabalar 2 aydır boğazımda takılma hissi var bazen azalıyor bazen artıyor bi ara nefes almam zorlaşmıştı şu aralar sadece yediklerim zor gidiyor ve hep boğazımın ortasında birşey var gibi hissediyorum dahiliye ye gittim ayrıca 1 1. 5 aydır midemde yanma hazımsızlık oluyor ultrason çekildi ultrasonda tiroid bezleri normal boyutta bir kaç adet iki tiroid lobunda milimetrik hipoekoik nodüller görülmüştür yazıyordu ve doktor baktıkan rapora baktıktan sonra nodül olmadığını söyledi bende bir şey demedim bana rabelis gastren duo yazıp yolladı acil cevap bekliyorum hiçbir gelişme olmadı 2 gün oldu doktora gideli lütfen cevap verin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Melih Cem Börüban
Tıbbi Onkoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bir gastroenteroloji uzmanı sizi acilen değerlendirsin ve aynı anda bir onkoloji uzmanına muayene olun lütfen.

23 Aralık 2019 20:18