ŞE
Soru Sahibi
26 Temmuz 2021 19:45

Böcek ısırığı

Merhabalar. Beni bir böcek ısırdı ne olduğunu bilmiyoruz ama normal sinek ısırığı gibi değil büyük bir kızarıklık ve kabarıklık kaldı. Dekort yaptırdım dün. Bugün tekrar yaptırmalı mıyım? Aynı anda fucicort krem ve allerset de kullanıyorum. Bir de bacaklarımda küçük küçük bölgelerde karıncalanma hissediyorum zaman zaman. Alakası olabilir mi? Teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)

Tekrari olmaz dekort un cunku depo kortizon dur bu . Uyusma karıncalanma kaşınma normal bir kaç gun içinde geçmezse kontrole gitmek gerekiyor

26 Temmuz 2021 20:14