DN
Soru Sahibi
28 Haziran 2021 13:22

Bobrek ultrasonu

Iyi günler hocam sağ böbreğimde 5mm lik taş var sağ alt kesimde dr eswl önerdi geçen cuma 2 seansıma girdim cumada son seansa gircem taş kırma işlemi böbreklere zarar verirmi 2.seansima girmeden rontgen çekildi taşım kırılmamış 2 inciyede girdim heralde gene kırılmadı yoksa son seansa girmesemmi bobreklerime daha fazla zarar vermek istemiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)

Kırılıp düşmezse böbrekte tıkanıklık yapar daha çok Zarar verir. Geçmiş olsun.

28 Haziran 2021 15:15