ab
Soru Sahibi
11 Ocak 2018 22:41

Böbrek stent

Anne karnında sol böbrek genişliği vardı bebeğim 3.5 aylıkken deger 32mm çıkınca doktorumuz böbreğe stent taktı stentten sonra bebeğimin bagırsak florası bozuldu antibiyotikler yüzünden.idrarda canita mantarı oluştu ve stent çıkarmak zorunda kaldık şimdi kontrollerde 15 mm görünüyo sizden ricam ne yapmalıyız bu arada çocuk cerrahı takibi altındayız teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Ozan Özkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nefrolojisi

Merhaba Bebeğinizin filmlerini ve USg sonucunu detaylı incelemeden, bir yorum yapmak mümkün değil. Çocuk nefrooji uzmanına başvurmanızı öneririrm

27 Ocak 2018 22:24