se
Soru Sahibi
7 Mart 2014 13:48

Bıngıldak

Hocam 94 günlük bir erkek yeğenim var.3.410 kilo 51 cm boy ve 34.3 cm baş çevresi ile doğdu.Şuanda 6.180 kilo, boyu 65 cm ve baş çevresi 39 cm.Gelişimi özellikle de baş çevresi normal mi? Birde bıngıldağı doğduğundan beri çok küçük.Şuan kapanmak üzere devit kullanmaya devam etmeli miyiz?Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Canan Acer Bilazer
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

gelişim gayet iyi, bıngıldağın küçük olması sorun değil, baş çevresi normal. takiplerine devam ederek devit kullanmaya devam edebilirsiniz.

11 Mart 2014 15:17