EE
Soru Sahibi
30 Ocak 2018 22:34

Bıngıldak çarpması

Merhabalar 5.5 aylık bir oğlum var yanlışlıkla dirsegimle bingildagina çarptım kolumu hareket ettirken aniden dirsegimin ucu biraz şiddetli bir şekilde bingildagina geldi çok ağladı acaba bir sorun teşkil edermi kontrol ettiğimde sanki biraz çökmüş gibi bingildagi çok tedirginim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Gökçe Yegül Gülnar
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Öncelikle geçmiş olsun. Bu yaş grubunda kafa travması sonrası ayrıntılı fizik muayene ve gözlem yapılması uygun olacaktır. En yakın sağlık merkezine başvurmanızı öneririm. İyi günler.

31 Ocak 2018 12:09