SE
Soru Sahibi
28 Temmuz 2021 19:35

Bilgi öğrenme

Geçen abi varikosel olduğunu söyledide benda varmi die merak ettim benim penis hemen kalkiyor yumurtalıklarda o kirısk damarlanma yok penis inik olnca sıcak havalarda sarkma oluyor sadece yaşadığım yer 40derece kırışıklık oluyor oda yumurtaliklarda değil penisten yumartalgi baglyan byle ten var 2taraftata kırışıklık oluyor ama oda normal herkesde penis kalknca hicbir sorun olmuyor bu hastalık seyden oluyormus don gitmekten boxer giyersen olmazsn diolar ama agri vb yok o kırışıklıkda 2tarfta ve o o bağlayan et parcasi oluyor oda sicaktan byle yatay 3cizgili oluyor birde cok sıcak memleket korkulacak durum varmi

1 cevap
Cevaplar (1)

muayene ve tahlil gerekir, muayeneyi siz değil doktor yapacak

29 Temmuz 2021 09:15