kh
Soru Sahibi
9 Nisan 2019 23:45

bilgi alma

iyi günler doktor hanım migren için hacamat yaptırmak istiyorum ama kaç seans olması gerekiyo nasıl bi sonuç alına bilir bu konuda biraz bilgilendirmenizi istemiştim eger öyle bi şansımız varsa iyi günler teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Fatma Yılmaz
Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp

Merhaba hakan bey. Sizi degérlendirmeden uzaktan cevap vermek dogru olmayacaktir.on gorusme icin bekleriz daha detayli bilgi vermek icin.on gorusmelerimiz ucretsizdir.iyi gunler dileriz

9 Nisan 2019 23:49