öo
Soru Sahibi
20 Kasım 2012 00:00

bılgı alma

ıyı gunler. ben zayıflamak ıcın akapunktur tedavısıne basvurmayı dusunuyorum. bana ne kadar katkısı bulunur zayıflayabılır mıyım onu mreak edıyorum. fatsada yasıyorum. fatsa da veya ordu merkezde akapunktur merkezı var mı? bılmıyorum. varsa açık adresı alarak yuzyuze gorusmek ıstıyorum. benı bılgılendırırsenız cok memnun olurum

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. İbrahim Cantay
Pratisyen Hekimlik

Merhabalar, ben biraz yazma özürlüyüm.Tel.ile görüşebiliriz isterseniz,*** *** ** 54.

8 Aralık 2012 14:37