US
Soru Sahibi
1 Aralık 2021 22:42

Bikuspit kapak teshisi

Hocam merhaba. 41 yasindayim iki sene once kontol amacli kardiyologa gittim eko sonucu aort genisligi sinirda dendi. 1 sene sonra baska bir hocaya COVID sonrasi kontrol amaciyla gittim, eko da sorun gorulmedi ve aort siniri ile kontrol hatirlattigimda her hangi bir problem yok dendi. Bugun baska bi hocaya gittim ve aortta bikuspit kapak teshisi kondu. Gecmis senelerde bu hastalik varsa gorunmemis midir yoksa bugun yanlis teshis olabilir mi? Cok tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhabalar Biküspit kapak tecrübeli kardiyologlar tarafından görülür. Büyük bir ihtimalle diğerleri görmemiştir. Saygılar

1 Aralık 2021 23:23