YA
Soru Sahibi
17 Mart 2015 11:30

BIGILDAĞIN ERKEN KAPANMAYA BAŞLAMASI

MRH. DR HANIM ÖNCELİKLE KOLAY GELSİN 2 AYLIK OĞLUM VAR BINGILDAĞININ KAPANMASINDA YARIM CM AÇIK OLDUĞU SÖYLENDİ NORMAL KORKAÇAK BİŞEY YOK DENDİ AMA İÇİM RAHAT ETMEDİ SİZE DANIŞMAK İSTEDİM NORMALMİ

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. İncilay Üstündağ
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba Bıngıldak açıklığı her bebekte aynı olmaz.Bazı bebeklerde yarım santim genişlikte olabilir. Burada önemli olan baş çevresinin beklenen düzeyde büyümeye devam etmesidir. Baş çevresi ayına-boyuna-kilosuna göre uygun büyüklükte ise doktorunuz aylık takiplerde gerekeni yapacaktır.Endişe etmeyin .

6 Nisan 2015 16:01