TD
Soru Sahibi
26 Ekim 2016 20:56

Bidking uygulamasi

Merhaba cem bey ben dislerimin renginden az da olsa estetik gorunumunden rahatsizim arastirdim bodking diye bir uygulama varmis kisa surede olabilen bi uygulamaysa bu uygulamayi yapiyorsaniz muayene icin kontrole gelmek isterim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Cem Erol
Diş Hekimi

Merhabalar , Bu işlemleri tabii ki uyguluyoruz Ancak muayene etmeden kesin bir şey söylemek yanlış. Lütfen *** *** ** 26 numaralı telefondan randevu alıp geliniz. Muayene ücretsizdir. Ancak işlem yapılırsa ücret ödersiniz. İyi günler dilerim.

27 Ekim 2016 09:52