US
Soru Sahibi
12 Mart 2017 02:03

Biboron curugu

Doktor bey 2.5yaşında oglumunun on dört dışı çürük eridi sanki kökleri kaldı bide damaklarunda intahap olusuo diskeri cekilir mi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Yücel Yılmaz
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhabalar, Öncelikle geçmiş olsun diliyorum. Biberon çürüğü, beslenme çürüğü bunlara iimxilerde erken çocukluk çağı çürükleri denir. Tedavisi, kök kanal tedavisi ve üst kısma dolgu yapılması, kaplama yapılması veya dişlerin çekilmesine kadar değişir. Burada çekim en son başvurulması gereken yöntemdir. Çünkü çocuğunuzun yaşından dolayı çene gelişimi için bu dişler önemlidir. Saygılarımla..,

12 Mart 2017 08:08