UR
Soru Sahibi
17 Mayıs 2022 13:49

Beyin tümörü

Merhabalar kolay gelsin...2 3 haftadır sağ yüzümde ve sağ baş bölgemde karıncalanma oluyo.KBB doktoru östaki tupunde tıkanma olduğunu söyleyip alerji ilaçları verdi..2 ay önce beyin tomografisi çekildi bişey çıkmadı.anksiyete sorunumda var hastalıkla ilgili herşeyi kafaya takıyorum.kulakla ilgili alerjiyle ilgili bı sorunmu yoksa beyinde tümör kitle falan olabilirmi?teşekkür ederim

2 cevap
Cevaplar (2)
Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba. Kitle gibi durmuyor. MR tomografiden daha detaylı gösterir. İçinizde şüphe varsa mr ile kesin tümör olmadığı gösterilebilir. Geçmiş olsun

20 Mayıs 2022 16:19
UR
Soru Sahibi

Teşekkür ederim iyi çalışmalar

20 Mayıs 2022 18:00
Dr. Öğr. Üyesi Onur Serdar Gençler
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Rica ederim. İyi akşamlar

25 Mayıs 2022 22:07