CS
Soru Sahibi
19 Ağustos 2015 00:56

Beyaz yara

Merhaba ben 16 yaşındayım iç yanaklarimda ara ara biraz süren beyaz yara çıkıyor yara değil de beyaz uzun çizgi gibi sanki damarim dışında gibi iki iç yanağimda da oluyor ama geçiyor bi süre sonra tekrar oluyor dilimde iki kenarında poturcuklenme oluyor 2 haftadır bide sizce neden agiz kanserinden korkuyorum sigara veya alkol kullanmıyorum hiç de kullanmadim

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba Sila Hemen kanserden şüphelenip psikolojinizi bozmayın, bruksizmden (diş sıkma rahatsızlığı) kaynaklı gece uyurken dişlerinizi sıkıyor, yanaklarınızı ve dilinizi yara yapıyor olabilirsiniz. Ağız bakımınızı ve muayenenizi yaptırın. Doktorunuz sorunun sebebini anlayacak gerekli tedaviler için sizi yönlendirecektir. Sevgi ve saygılarımla

19 Ağustos 2015 12:55