GE
Soru Sahibi
28 Temmuz 2008 21:05

benim yaşım 19 boyum 155 kilom 49 her iki ayağımdada varis belirtileri var

benim yaşım 19 boyum 155 kilom 49 her iki ayağımdada varis belirtileri var görülür şekilde belirgin.napabiilirim çorap kulanmam gerekiyo mu .bi faydası var mı çorabın tedavide.

1 cevap
Cevaplar (1)

Kalp damar cerrahisi veya genel cerrahi muayenesi sonucunda yapılacak tetkiklere göre tıbbi tedavi, çorap veya girişimsel metodlar uygulanabilir. Muayene olmanız gerekir.

29 Temmuz 2008 15:39